Návrat ke zdraví - Zdraví

Koloidy Au, Ag, Cu, Zn, Fe. Lipozomální vitamíny. Křemelina. Masážní a diagnostické přístroje.
Podprahové nahrávky.
Přejít na obsah

Návrat ke zdraví

LÉČEBNÉ PRODUKTY
 
Přesto, že níže doporučovaná kniha obsahuje 20 roků poznatků a spoustu kladných recenzí pro vyléčení  řady nemocí, není MMS ani CDS2 schváleno jako lék. Proto "návrat ke zdraví" s použitím uvedených přípravků je jen Vaše rozhodnutí a léčení podstupujete dobrovolně a podle vlastního uvážení a na svoji zodpovědnost. Dříve něž začnete používat MMS, respektive CDS2, doporučuji si tuto knihu přečíst, aby jste získali povědomí, jaké téměř zázračné možnosti se Vám při návratu ke zdraví nabízí.

Titulní stránka zajímavé knihy.
Tato kniha popisuje jak a k čemu lze MMS využít. Nabízím řešení s použitím podobného prostředku a to CDS2, což je příznivější forma MMS. Obě varianty mají základní účinnou složku a to je plyn OXID CHLORIČITÝ, jehož účinky se pro ozdravení organismu využívají, rozdíl je pouze v tom, jakým způsobem a s jakou čistotou jsou aplikovány. CDS2 je podstatně přijatelnější, téměř bez negativních reakcí organismu. Základní suroviny pro výrobu CDS jsou chloritan sodný NaClO2 + hydrogensíran sodný NaHSO4.
Sestavil jsem základní všeobecný postup s využitím vlastních zkušeností, to je že tento postup jsem osobně absolvoval. Ne každý i když nemocný člověk je ochoten zkusit působnost přípravku, neboď se jedná o chemii a různí neznalci přípravek CDS2 srovnávají se savem, či bazenovou chemií, i když oxid chloričitý obsahují. Oxid chloričitý je legálně přidáván do vodovodního řadu, takže jej užíváme téměř všichni i když koncentrace je podstatně nižší než u přípravku CDS2.  Osobně ověřený postup, jehož vodítkem byla uvedená kniha je sestaven tak, aby jej bez nějakých větších problémů mohl užívat i téměř zdravý, ale i těžce nemocný člověk. Je to balíček, který obsahuje koncentrát CDS2/2000ppm, dimethylsulfoxid DMSO, Lipozomální vitamín "C" s přísadami a křemelinu 120g na očistu organismu od patogenů.
Součástí je pro zvýšení vstřebatelnosti DMSO, což je účinný lék proti bolesti, popáleniny, akné, artritidu, mentální retardace, mrtvice, amyloidózy, poranění hlavy, sklerodermie, zklidňuje bolest zubů, zmírňuje bolesti hlavy, hemoroidy, svalové napětí, zabraňuje ochrnutí z poranění míchy, změkčuje zjizvené tkáně. Ve skutečnosti, je užitečné ve více než 300 onemocněních a je bezpečné.
Lipozomální vitamín "C" s přísadami, doplňuje potřebné ingredience do organismu v době kdy MMS nebo CDS
2 nepoužíváme. Současné užívání vitamínu "C" s CDS2 se nedoporočuje, vzájemným působením proběhne oxidace na dehydroaskorbovou kyselinu (DHA), není to sice nic negativního, nicméně účinnost přípravků se mění.

Návrat na obsah